|

Vaziyet Planı

Vaziyet Planı

Ankara’nın gözde semti Çankaya’da hayata geçirilen Park Vadi Evleri, Dikmen Vadisi’nin iki yakasında yükselen ve vadi panoramasına hakim Park Vadi Evleri ve Park Vadi Premium Evleri Projesi’nde konforlu bir yaşam yaratmak için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.
1.000.000 m2 yeşil alan içerisinde bulunan Park Vadi, ziyaretçileri ayak bastıkları anda kendisine aşık eden bir yaşam alanıdır.

Ankara Park Vadi Evleri’nde; yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk parkı, kreş, basketbol sahası, güvenlik, interkom sistemi, yeşil alanlar, Türk hamamı, sauna 24 saat kapalı devre kamera sistemi, otopark, jeneratör, uydu yayını, havalandırma sistemi, yangın merdiveni, Amerikan bar, spor alanı, kuaför, kafeler, duş ve güneşlenme terası gibi yaşama ait birçok ayrıcalık bulunmaktadır.

Modern hayatın bütün unsurlarını özgün bir mimariyle bir araya getiren Park Vadi Evleri, zemin etütleri Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından yapıldıktan sonra son teknoloji radyo temel ve çelik tünel kalıp sistemiyle üretilmiştir.

© Parkvadi Evleri Tanıtım ve Satış Ofisi